Home / Medycyna / Zdrowie / Filmy o zdrowiu / Zadbaj o swój kręgosłup w zaciszu domowym

Zadbaj o swój kręgosłup w zaciszu domowym

Tak wielu ludzi narzeka na bóle dolnego odcinka kręgosłupa, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, co się do niego przyczynia. A wywołać tę dolegliwość może chociażby siedzący tryb życia, brak ruchu i stres.

Wszystko to powoduje napięcie mięśni oraz przykurcze stawów. Odczuwając bóle kręgosłupa, należy zwrócić szczególną uwagę na mięśnie grzbietu oraz te związane z obręczą biodrową. Wystarczy regularnie i dokładnie wykonywać proste ćwiczenia, aby w niedługim czasie uzyskać efekt, odczuć znaczną poprawę, polepszyć swoje samopoczucie na długi, długi czas.

Zastanawiasz się, jakie to ćwiczenia i czy faktycznie mogą pomóc? Wielokrotnie wyróżniana fizjoterapeutka z Krakowskiego Ośrodka Rehabilitacji  opowie o tym w swoim filmie. Zaprezentuje poszczególne ćwiczenia i udzieli wskazówek, w jaki sposób je wykonywać, aby w niedługim czasie uzyskać zamierzony efekt.

Jeżeli odczuwasz tego typu bóle i wciąż nie masz pomysłu, jak im zaradzić, koniecznie zapoznaj się z materiałem przygotowanym przez profesjonalistów.

O Publicysta

Witam Cię! Mam na imię Andrzej, jestem właścicielem Portalu KBbody.pl, prowadzę prywatną praktykę fizjoterapii w Krakowie. Dzięki wieloletniej pracy jako fizjoterapeuta i osteopata na blogu dziele się z Wami swoimi doświadczeniami. Chcę Ci pokazać jak łatwo zadbać o swoje zdrowie, cieszyć się z pełnej sprawności fizycznej i zapomnieć o bólu.

Sprawdź Również

O osteopatii w wywiadzie z osteopatą

O osteopatii w wywiadzie z osteopatą

Wielokrotnie zastanawialiście się nad tym, aby skorzystać z pomocy osteopaty? A może jesteście dość negatywnie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *