O firmie

Witam Państwa na stronie internetowej Firmy KB Body & Beauty Katarzyna Brożek.

Od wielu lat interesowały mnie kwestie zdrowego trybu życia i prawidłowego odżywiania się. Przez lata zgłębiałam swoją wiedzę czytając fachową literaturę i sprawdzając skuteczność różnych rozwiązań na sobie samej. Skutki były różne. Bardzo często, pomimo stosowania restrykcyjnych diet, efekty w postaci spadku masy ciała nie były zadowalające. Jednocześnie wielokrotnie zdarzało się, że w trakcie stosowania diety moje ogólne samopoczucie było złe. Wielokrotnie dotykał mnie efekt jojo, który zniechęcał do dalszych działań.

W końcu trafiłam na kompleksowy program odchudzania, który rozpoczyna się od wyjaśnienia rzeczywistych przyczyn braku spadku masy ciała i złego samopoczucia. Proponowane rozwiązania, mające zapewnić skuteczne i zdrowe zrzucanie zbędnych kilogramów testowałam na sobie i najbliższych.

Z doskonałymi rezultatami!

Okazuje się, że powodem wielu schorzeń jak również blokowania procesu odchudzania jest zakwaszenie organizmu.

Dziś wiem jak należy skutecznie podejść do procesu uzyskiwania wymarzonej wagi oraz zapewnić sobie dobre samopoczucie i zdrowy, piękny wygląd.

Jednocześnie jest to mój sposób na życie i doskonały pomysł na biznes. Więcej informacji na ten temat znajda Państwo w ofercie.

.