Home / Medycyna / Zdrowie / Filmy o zdrowiu / Jak radzić sobie z zaparciami

Jak radzić sobie z zaparciami

Zwykle jest to temat tabu –  temat dość wstydliwy, jednak jest to problem często występujący w społeczeństwie. Wielu pacjentów na co dzień boryka się z tym problemem. Nie wszyscy z nich natomiast chcą o nim mówić.

Na filmie kilku cennych rad i wskazówek w swoim poradniku udziela – fizjoterapeuta. Podkreśla, że zaparcia to nie tylko wynik złej diety. Na ich powstawanie wpływ ma między innymi sposób życia i stres, który tak trudno wyeliminować.

Aby dobrze zrozumieć ten problem, trzeba koniecznie przyjrzeć się anatomii jamy brzusznej oraz ukrwieniu i unerwieniu jelit. Obejrzyj materiał  uważnie, a dowiesz się, skąd te wszystkie dolegliwości. Co więcej, specjalista doradzi, co w zaistniałych okolicznościach należy zrobić, jak ten problem rozwiązać i czy w ogóle jest się czym przejmować.

Okazuje się, że w wielu przypadkach wystarczy zupełnie niegroźna i bezstresowa wizyta u doświadczonego fizjoterapeuty lub osteopaty. O tym jak będzie przebiegało leczenie – dowiesz się z filmu.

O Publicysta

Witam Cię! Mam na imię Andrzej, jestem właścicielem Portalu KBbody.pl, prowadzę prywatną praktykę fizjoterapii w Krakowie. Dzięki wieloletniej pracy jako fizjoterapeuta i osteopata na blogu dziele się z Wami swoimi doświadczeniami. Chcę Ci pokazać jak łatwo zadbać o swoje zdrowie, cieszyć się z pełnej sprawności fizycznej i zapomnieć o bólu.

Sprawdź Również

Neurochirurg i jego praca diagnostyczna

Neurochirurg i jego praca diagnostyczna

W  celu wykrycia problemów zdrowotnych bardzo ważną rolę do odegrania ma diagnostyka. W kontekście przypadłości …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *